- D-LINK

DUB-H7 7-портов USB 2.0 Hub на D-Link осигурява лесен начин за добавяне на 7 допълнителни USB порта към Вашия компютър или Mac, което ви позволява да свържете повече устройства. С неговия режим за бързо зареждане всеки от USB портовете може да осигури достатъчна мощност за свързване и зареждане на iPad и таблети.
Добавете седем USB 2.0 порта към компютъра си
С DUB-H7 7-Port USB 2.0 Hub можете удобно да добавите още 7 допълнителни USB 2.0 портове към преносим компютър или настолен компютър, което ви позволява да свържете още 7 USB устройства, като цифрови камери, принтери, външни твърди дискове, клавиатура / мишка, флаш устройства и таблети. Технологията USB 2.0 поддържа бързи скорости на трансфер на данни до 480 Mbps, което означава, че можете да записвате / осъществявате достъп до файлове и да синхронизирате устройствата си по-бързо в сравнение с предишни USB стандарти.
Бързо зареждане на устройствата Ви
DUB-H7 разполага с 7 USB портове за бързо зареждане, които са проектирани да осигуряват увеличен максимален ток на зареждане до 2,4 А1. Това го прави идеален за бързо зареждане на устройства, като iPad или таблети, дори и с батерии с голям капацитет.
DUB-H7 7-портов USB 2.0 Hub на D-Link осигурява лесен начин за добавяне на 7 допълнителни USB порта към Вашия компютър или Mac, което ви позволява да свържете повече устройства. С неговия режим за бързо зареждане всеки от USB портовете може да осигури достатъчна мощност за свързване и зареждане на iPad и таблети.
Добавете седем USB 2.0 порта към компютъра си
С DUB-H7 7-Port USB 2.0 Hub можете удобно да добавите още 7 допълнителни USB 2.0 портове към преносим компютър или настолен компютър, което ви позволява да свържете още 7 USB устройства, като цифрови камери, принтери, външни твърди дискове, клавиатура / мишка, флаш устройства и таблети. Технологията USB 2.0 поддържа бързи скорости на трансфер на данни до 480 Mbps, което означава, че можете да записвате / осъществявате достъп до файлове и да синхронизирате устройствата си по-бързо в сравнение с предишни USB стандарти.
Бързо зареждане на устройствата Ви
DUB-H7 разполага с 7 USB портове за бързо зареждане, които са проектирани да осигуряват увеличен максимален ток на зареждане до 2,4 А1. Това го прави идеален за бързо зареждане на устройства, като iPad или таблети, дори и с батерии с голям капацитет.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Портове | USB-A |
| Размери | 99 x 57 x 25 мм |
| Цвят | Черен |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Брой портове | 7 портов |
| Захранване | 220 V |
| Екстри | Съвместимост с Windows |
| Екстри | Съвместимост с Mac OS |
| Екстри | Plug & Play |
| Тегло | 0.09кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой портове (count) | 7 |
| USB стандарт | USB 2.0 |
| Хост конектор | USB-A |
| Захранване | Захранване от шината |
| Power Delivery (W) | 0 |
| HDMI изход | Не |
| Четец на карти | Не |
| Ethernet порт | Без |
| Индивидуални ключове на портове | Не |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.09кг |
D-Link DUB-H7 7-портов USB 2.0 хъб
Разширете свързаността на вашия компютър с D-Link DUB-H7 7-портов USB 2.0 хъб. Добавете седем USB 2.0 порта за свързване на множество периферни устройства като клавиатури, мишки, флаш памети и принтери. Plug-and-play инсталация без нужда от драйвери.
Ключови Предимства
- 7 USB 2.0 порта — Свържете до седем устройства едновременно със скорост на трансфер до 480 Mbps.
- Plug-and-Play — Не изисква инсталиране на драйвери; работи с Windows, Mac и Linux.
- Компактен дизайн — Спестява място на бюрото ви.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Брой портове | 7 |
| USB стандарт | USB 2.0 |
| Хост конектор | USB-A |
| Захранване | Захранване от шината |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- D-Link DUB-H7 7-портов USB 2.0 хъб
- USB кабел (прикрепен)
- Кратко ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







